Kodak KLIC-7006 yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Kodak KLIC-7006 yhteensopiva akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ricoh kameroiden kanssa:
DS-6365 DM-6370 SL-58 SL-68Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ricoh alkuperäisakut:DS-6365
In stock
- SKU
- CS-KLIC7006
13,95 €
Kuvaus / Kodak KLIC-7006 yhteensopiva akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-KLIC7006 |
|---|---|
| EAN | 4894128019503 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Korvaa | KLIC-7006 / LB-012 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review