KODAK kameroiden WPZ2 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
KODAK kameroiden WPZ2 yhteensopiva akku 700mAh
KODAK kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWPZ2Korvattavat KODAK kameroiden alkuperäisakutLB-015
In stock
- SKU
- CS-KLB015MC
19,95 €
Kuvaus / KODAK kameroiden WPZ2 yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KODAK kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-KLB015MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203896 |
| Korvaa | LB-015 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 41.10 x 33.20 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review