KOAMTAC KDC-100 akku 190mAh
calcActive())">
KOAMTAC KDC-100 akku 190mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KOAMTAC viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KDC200SL
20,95 €
Kuvaus / KOAMTAC KDC-100 akku 190mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-KDC200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136682 |
| Korvaa | KDC-BAT100 / 02-980-8680 |
| Kapasiteetti (mAh) | 190mAh / 0.7Wh |
| Mitat | 31.86 x 21.18 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review