Kirisun PT-3300, PT-3500, PT-3800 akku 1200mAh / 8.88Wh
calcActive())">
Kirisun PT-3300, PT-3500, PT-3800 akku 1200mAh / 8.88Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kirisun radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KPT350TW
28,95 €
Kuvaus / Kirisun PT-3300, PT-3500, PT-3800 akku 1200mAh / 8.88Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-KPT350TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141174 |
| Korvaa | KB-33L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 83.75 x 53.15 x 28.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review