KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 3400mAh / 25.16Wh
calcActive())">
KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 3400mAh / 25.16Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KNB691TW
48,95 €
Kuvaus / KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 3400mAh / 25.16Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-KNB691TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142706 |
| Korvaa | KNB-69L |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 114.42 x 53.82 x 21.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review