KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 2600mAh / 19.24Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KNB690TW
38,95 €
Kuvaus / KENWOOD NX-240, NX-240V16P, NX-240V16P2 akku 2600mAh / 19.24Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-KNB690TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142690 |
| Korvaa | KNB-69L |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 114.42 x 53.82 x 21.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review