Kaufel hätävalaistus 850.0095 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 850.0095 yhteensopiva akku 800mAh
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit850.0095Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut850.0095
In stock
- SKU
- CS-KUF895LS
17,95 €
Kuvaus / Kaufel hätävalaistus 850.0095 yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-KUF895LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209331 |
| Korvaa | 850.0095 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Mitat | 50.60 x 28.60 x 14.40mm |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review