Karcher puutarhatyökalun OC 3 Foldable yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher puutarhatyökalun OC 3 Foldable yhteensopiva akku 2000mAh
Karcher puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOC 3 FoldableKorvattavat Karcher puutarhatyökalun alkuperäisakut9.766-340.0
In stock
- SKU
- CS-KOC300VX
33,95 €
Kuvaus / Karcher puutarhatyökalun OC 3 Foldable yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-KOC300VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221760 |
| Korvaa | 9.766-340.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 70.80 x 41.60 x 29.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review