KARCHER puutarhatyökalun 14442420 / 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
KARCHER puutarhatyökalun 14442420 / 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower yhteensopiva akku 2000mAh
KARCHER puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit14442420 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower 18-45 18V 450mm Cordless Hedge trimmer 18V 300mm Cordless Grass trimmer 18V Cordless 500mm Hedge trimmer CNS 18-30 Cordless 18V 300mm Chainsaw KHB6GB LBL 2 Cordless 18V Blower LBL 2 Cordless 18V Garden blower LMO 18-33 SET 18v Rotary mower SE 3-18 CompactKorvattavat KARCHER puutarhatyökalun alkuperäisakut2.445-034.0 2127592
In stock
- SKU
- CS-KRF182PW
73,95 €
59,95 €
Kuvaus / KARCHER puutarhatyökalun 14442420 / 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KARCHER puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-KRF182PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214137 |
| Korvaa | 2.445-034.0 / 2127592 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 232.90 x 88.40 x 50.30mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review