Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
calcActive())">
Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Karcher pölynimurien kanssa:
KM35/5
In stock
- SKU
- CS-KBD810PW
40,95 €
Kuvaus / Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-KBD810PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129639 |
| Mitat | 139.50 x 79.85 x 33.70mm |
| Korvaa | BD0810 / 6.654-258.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review