Karcher jääskraban EDI 4 / EDI 4 Electric Ice Scraper yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Karcher jääskraban EDI 4 / EDI 4 Electric Ice Scraper yhteensopiva akku 2500mAh
Karcher jääskraban yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEDI 4 EDI 4 Electric Ice ScraperKorvattavat Karcher jääskraban alkuperäisakut4.683-232.0 5020-00319117
In stock
- SKU
- CS-KRD400VX
31,95 €
Kuvaus / Karcher jääskraban EDI 4 / EDI 4 Electric Ice Scraper yhteensopiva akku 2500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher jääskraban -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-KRD400VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200154 |
| Korvaa | 4.683-232.0 / 5020-00319117 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 70.10 x 47.80 x 32.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review