Xiaomi kannettavan tietokoneen RedmiBook Pro 15 2021 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Xiaomi kannettavan tietokoneen RedmiBook Pro 15 2021 yhteensopiva akku 4500mAh
Xiaomi kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRedmiBook Pro 15 2021Korvattavat Xiaomi kannettavan tietokoneen alkuperäisakutR15B02W
In stock
- SKU
- CS-XMR152NB
63,95 €
Kuvaus / Xiaomi kannettavan tietokoneen RedmiBook Pro 15 2021 yhteensopiva akku 4500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-XMR152NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178224 |
| Korvaa | R15B02W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 69.3Wh |
| Mitat | 276.70 x 108.50 x 5.80mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review