Xiaomi kannettavan tietokoneen Pro X 14 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Xiaomi kannettavan tietokoneen Pro X 14 yhteensopiva akku 3600mAh
Xiaomi kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPro X 14Korvattavat Xiaomi kannettavan tietokoneen alkuperäisakutR14B05W
In stock
- SKU
- CS-XMR145NB
54,95 €
Kuvaus / Xiaomi kannettavan tietokoneen Pro X 14 yhteensopiva akku 3600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-XMR145NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214380 |
| Korvaa | R14B05W |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 55.44Wh |
| Mitat | 279.00 x 76.00 x 8.50mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review