Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
calcActive())">
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Tecra 8100 Tecra 8100A Tecra 8100B Tecra 8100C Tecra 8100D Tecra 8100E Tecra 8100F Tecra 8100G Tecra 8100H Tecra 8100J Tecra 8100KTämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:B411 PA3009 PA3009U PA3009U-1BAR PA3009U-1BAT PA3009UR PA3009UR-1BAR
In stock
- SKU
- CS-TO8100
59,95 €
29,98 €
Kuvaus / Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-TO8100 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011330 |
| Mitat | 209.75 x 66.40 x 19.30mm |
| Korvaa | B411 / PA3009 / PA3009U / PA3009U-1BAR / PA3009U-1BAT / PA3009UR / PA3009UR-1BAR |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
7 units available |
|---|
Write Your Own Review