Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite 5105-S501 Satellite 5000 Satellite 5105-S901 Satellite 5100-501 Satellite 5005 Satellite 5105-S702 Satellite 5105-S607 Satellite 5005-S507 Portege A100 Satellite 5100 Satellite 5105-S688 Satellite 5100-603 Satellite 5100-201 Satellite 5105-S701 Satellite 5105-S502 Satellite 5005-S504 Satellite 5105-S522 Satellite 5100-503 Satellite 5105 Satellite 5105-S608 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:PA3123U-1BRS PA3178U-1BAS PA3178U-1BRS PA3211U-1BAS PA3211U-1BRS PABAS018 B499 PA3178U
PA3178 PA3123-1BAS
In stock
- SKU
- CS-TO5100
59,95 €
Kuvaus / Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TO5100 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011347 |
| Mitat | 131.50 x 74.50 x 23.00mm |
| Korvaa | PA3123U-1BRS / PA3178U-1BAS / PA3178U-1BRS / PA3211U-1BAS / PA3211U-1BRS / PABAS018 / B499 / PA3178U / PA3178 / PA3123-1BAS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review