Toshiba Satellite 1200, Satellite 3000, Satellite 3005 akku 4400 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite 1200, Satellite 3000, Satellite 3005 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite 1200 Satellite 1200-S121 Satellite 1200-S122 Satellite 1200-S252 Satellite 3000 Satellite 3000 Satellite 3000-100 Satellite 3000-214 Satellite 3000-400 Satellite 3000-514 Satellite 3000-601 Satellite 3000-S304 Satellite 3000-S353 Satellite 3000-S514 Satellite 3000-X4 Satellite 3005 Satellite 3005-S303 Satellite 3005-S304 Satellite 3005-S403 Satellite 3005-S504Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:PA3098 PA3098U PA3098U-1BAS PA3098U-1BRS
In stock
- SKU
- CS-TO3000
69,95 €
Kuvaus / Toshiba Satellite 1200, Satellite 3000, Satellite 3005 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TO3000 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011323 |
| Mitat | 136.40 x 96.80 x 23.30mm |
| Korvaa | PA3098 / PA3098U / PA3098U-1BAS / PA3098U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review