Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
calcActive())">
Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Portege 2010 Portege 2000 Portege R100 Portege R200Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:PA3154U-1BAS PA3154U-1BRS PA3154U-2BAS PA3154U-2BRS
In stock
- SKU
- CS-TOR100NB
59,95 €
Kuvaus / Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TOR100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017332 |
| Mitat | 108.30 x 78.90 x 10.80mm |
| Korvaa | PA3154U-1BAS / PA3154U-1BRS / PA3154U-2BAS / PA3154U-2BRS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review