Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
calcActive())">
Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
Akku sopii mm: Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 sarja.
In stock
- SKU
- CS-TOV7HB
89,95 €
Kuvaus / Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-TOV7HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128019183 |
| Mitat | 152.95 x 98.55 x 21.05 mm |
| Korvaa | PA3258 / PA3258U / PA3258U-1BAS / PA3258U-1BRS / PA3259 / PA3259U / PA3259U-1BAS / PA3259U-1BRS / PABAS034 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review