Toshiba CB35-A3120, CB35-B3330, CB35-B3340 akku 3850mAh
calcActive())">
Toshiba CB35-A3120, CB35-B3330, CB35-B3340 akku 3850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOB350NB
54,95 €
Kuvaus / Toshiba CB35-A3120, CB35-B3330, CB35-B3340 akku 3850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-TOB350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098355 |
| Korvaa | PA5208U-1BRS / P000619700 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 41.58Wh |
| Mitat | 190.30 x 103.10 x 6.74mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review