Sony VGP-BPS2A/S, VGP-BPS2C/S, VGP-BPS2C/S/E akku 4400 mAh hopea
calcActive())">
Sony VGP-BPS2A/S, VGP-BPS2C/S, VGP-BPS2C/S/E akku 4400 mAh hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGC-LA38G VAIO VGN-C140G/B VAIO VGN-C150P/B VAIO VGN-C190 VAIO VGN-C190P/H VAIO VGN-C1S/G VAIO VGN-C1S/H VAIO VGN-C1S/P VAIO VGN-C1S/W VAIO VGN-C1Z/B VAIO VGN-C210E/H VAIO VGN-C220E/H VAIO VGN-C25G VAIO VGN-C25T/W VAIO VGN-C290 VAIO VGN-C291NW/H VAIO VGN-C2S/G VAIO VGN-C2S/H VAIO VGN-C2S/L VAIO VGN-C2S/P VAIO VGN-C2S/W VAIO VGN-C2Z/B VAIO VGN-C31GH/W VAIO VGN-C50HA/W VAIO VGN-C50HB/W VAIO VGN-C51HA/W VAIO VGN-C51HB/W VAIO VGN-C60HB/G VAIO VGN-C60HB/H VAIO VGN-C60HB/L VAIO VGN-C60HB/P VAIO VGN-C61HB/G VAIO VGN-C61HB/H VAIO VGN-C61HB/L VAIO VGN-C61HB/P VAIO VGN-C70B/W VAIO VGN-C71B/W VAIO VGN-C90HS VAIO VGN-C90NS VAIO VGN-C90S VAIO VGN-N11H/W VAIO VGN-N11M/W VAIO VGN-N11S/W VAIO VGN-N130G/W VAIO VGN-N130G/WK1 VAIO VGN-N130P/B VAIO VGN-N150G/W VAIO VGN-N150G/WK1 VAIO VGN-N150P/B VAIO VGN-N150P/BK1 VAIO VGN-N170G/T VAIO VGN-N170G/TK1 VAIO VGN-N170G/W VAIO VGN-N170G/WK1 VAIO VGN-N17C VAIO VGN-N17C/B VAIO VGN-N17C/W VAIO VGN-N17G VAIO VGN-N19VP/B VAIO VGN-N21E/W VAIO VGN-N21M/W VAIO VGN-N21S/W VAIO VGN-N21Z/W VAIO VGN-N230N/B VAIO VGN-N27GH VAIO VGN-N27GH/B VAIO VGN-N29VN/B VAIO VGN-N31M/W VAIO VGN-N31S/W VAIO VGN-N31Z/W VAIO VGN-N320E/B VAIO VGN-N320E/W VAIO VGN-N350E/B VAIO VGN-N350E/T VAIO VGN-N350E/W VAIO VGN-N37GH/B VAIO VGN-N385E/W VAIO VGN-N38E/W VAIO VGN-N38M/W VAIO VGN-N38Z/W VAIO VGN-N50HB VAIO VGN-N51B VAIO VGN-N51HB VAIO VGN-SZ433N/B VAIO VGN-SZ483N/CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPS2A/S VGP-BPS2C/S VGP-BPS2C/S/E
In stock
- SKU
- CS-BPS2ANB
59,95 €
27,95 €
Kuvaus / Sony VGP-BPS2A/S, VGP-BPS2C/S, VGP-BPS2C/S/E akku 4400 mAh hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS2ANB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033769 |
| Mitat | 208.97 x 49.81 x 19.52mm |
| Korvaa | VGP-BPS2A/S / VGP-BPS2C/S / VGP-BPS2C/S/E |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review