Sony VAIO VGP-BPS2A ja VGP-BPL2A akku 8800 mAh - Hopea
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS2A ja VGP-BPL2A akku 8800 mAh - Hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-C140G/B VAIO VGN-C150P/B VAIO VGN-C190 VAIO VGN-C190P/H VAIO VGN-C1S/G VAIO VGN-C1S/H VAIO VGN-C1S/P VAIO VGN-C1S/W VAIO VGN-C1Z/B VAIO VGN-C21GHW VAIO VGN-C25G VAIO VGN-C25GB VAIO VGN-C25T/W VAIO VGN-C290 VAIO VGN-C2S/G VAIO VGN-C2S/H VAIO VGN-C2S/L VAIO VGN-C2S/P VAIO VGN-C2S/W VAIO VGN-C2Z/B VAIO VGN-C31GHW VAIO VGN-C50HA/W VAIO VGN-C50HB/W VAIO VGN-C51HB/W VAIO VGN-C60HB/G VAIO VGN-C60HB/H VAIO VGN-C60HB/L VAIO VGN-C60HB/P VAIO VGN-C61HB/G VAIO VGN-C61HB/H VAIO VGN-C61HB/L VAIO VGN-C61HB/P VAIO VGN-C70B/W VAIO VGN-C71B/W VAIO VGN-C90HS VAIO VGN-C90NS VAIO VGN-C90S VAIO VGN-N11H/W VAIO VGN-N11M/W VAIO VGN-N11S/W VAIO VGN-N130G/W VAIO VGN-N130G/WK1 VAIO VGN-N130P/B VAIO VGN-N150G/W VAIO VGN-N150G/WK1 VAIO VGN-N150P/B VAIO VGN-N150P/BK1 VAIO VGN-N170G/T VAIO VGN-N170G/TK1 VAIO VGN-N170G/W VAIO VGN-N170G/WK1 VAIO VGN-N17C/B VAIO VGN-N17C/W VAIO VGN-N17G VAIO VGN-N19VP/B VAIO VGN-N21E/W VAIO VGN-N21M/W VAIO VGN-N21S/W VAIO VGN-N21Z/W VAIO VGN-N230N/B VAIO VGN-N27GH VAIO VGN-N29VN/B VAIO VGN-N31M/W VAIO VGN-N31S/W VAIO VGN-N31Z/W VAIO VGN-N320E/B VAIO VGN-N320E/W VAIO VGN-N350E/B VAIO VGN-N350E/T VAIO VGN-N350E/W VAIO VGN-N37GHB VAIO VGN-N50HB VAIO VGN-N51B
VAIO VGN-N51HBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPL2A/S VGP-BPL2C/S VGP-BPS2A/S VGP-BPS2C/S
In stock
- SKU
- CS-BPS2ADB
79,95 €
Kuvaus / Sony VAIO VGP-BPS2A ja VGP-BPL2A akku 8800 mAh - Hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS2ADB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033783 |
| Mitat | 207.00 x 80.20 x 36.40mm |
| Korvaa | VGP-BPL2A/S / VGP-BPL2C/S / VGP-BPS2A/S / VGP-BPS2C/S |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review