Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VPC-CA16EC VAIO VPC-CA17EC VAIO VPC-CA18EC VAIO VPC-CA26EC VAIO VPC-CA27EC VAIO VPC-CA28EC VAIO VPC-CB17EC VAIO VPC-CB18EC VAIO VPC-CB26EC VAIO VPC-CB28EC VAIO VPC-EG16EC VAIO VPC-EG18EC VAIO VPC-EH16EC VAIO VPC-EL15EC VAIO VPC-CA1 VAIO VPC-CA16 VAIO VPC-CA16FW VAIO VPC-CA17EC VAIO VPC-CA190 VAIO VPC-CA1C VAIO VPC-CA1SLE/B VAIO VPC-CA1SLE/G VAIO VPC-CA1SLE/W VAIO VPC-CB15FX VAIO VPC-CB15FX/B VAIO VPC-CB16 VAIO VPB-CB16/B VAIO VPC-CB17FG VAIO VPC-CB17FG/B VAIO VPB-W112AX/T VAIO VPC-W112XX VAIO VPC-W211ADL VAIO VPC-W211AX/WTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPS26A VGP-BPS26 VGP-BPL26
In stock
- SKU
- CS-BPS26NB
69,95 €
Kuvaus / Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BPS26NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048350 |
| Mitat | 272.00 x 21.01 x 50.02mm |
| Korvaa | VGP-BPS26A / VGP-BPS26 / VGP-BPL26 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review