Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-TT11M VAIO VGN-TT13/N VAIO VGN-TT190EIN VAIO VGN-TT21M/N VAIO VGN-TT23/N VAIO VGN-TT23/W VAIO VGN-TT25TN/W VAIO VGN-TT26TN/N VAIO VGN-TT33FB VAIO VGN-TT35GNW VAIO VGN-TT45G/B VAIO VGN-TT45G/N VAIO VGN-TT46TG/B VAIO VGN-TT46TG/W VAIO VGN-TT4S1 VAIO VGN-TT50B VAIO VGN-TT51JB VAIO VGN-TT53FB VAIO VGN-TT70B VAIO VGN-TT71JB VAIO VGN-TT90NS VAIO VGN-TT90PS VAIO VGN-TT90S VAIO VGN-TT90US VAIO VGN-TT91DS VAIO VGN-TT91JS VAIO VGN-TT91PS VAIO VGN-TT91YS VAIO VGN-TT92DS VAIO VGN-TT92JS VAIO VGN-TT92PS VAIO VGN-TT92YS VAIO VGN-TT93FS VAIO VGN-TT93GS VAIO VGN-TT93HS VAIO VGN-TT93VSTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPL14 VGP-BPL14/S VGP-BPS14/S
In stock
- SKU
- CS-BPL14HT
89,95 €
Kuvaus / Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPL14HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037927 |
| Mitat | 205.65 x 51.59 x 45.32mm |
| Korvaa | VGP-BPL14 / VGP-BPL14/S / VGP-BPS14/S |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review