Sony VAIO S11, VAIO S13, VJS112C0111B akku 4500mAh
calcActive())">
Sony VAIO S11, VAIO S13, VJS112C0111B akku 4500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BPS13NB
86,95 €
Kuvaus / Sony VAIO S11, VAIO S13, VJS112C0111B akku 4500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-BPS13NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147756 |
| Korvaa | VJ8BPS52 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 34.2Wh |
| Mitat | 229.70 x 97.50 x 6.74mm |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
Write Your Own Review