Sony VAIO PCG-SR1/BP, VAIO PCG-SR11K, VAIO PCG-SR17 akku 4400mAh
calcActive())">
Sony VAIO PCG-SR1/BP, VAIO PCG-SR11K, VAIO PCG-SR17 akku 4400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BP2S
57,95 €
Kuvaus / Sony VAIO PCG-SR1/BP, VAIO PCG-SR11K, VAIO PCG-SR17 akku 4400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-BP2S |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128010623 |
| Korvaa | PCGA-BP2S / PCGA-BP2SA / PCGA-BP2S/ HI / PCGA-BP2SCE7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 206.10 x 54.70 x 24.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review