Sony Sony VAIO VGN-S52B/ S, VAIO PCG-6C1N, VAIO VGC-LA38C akku 8800mAh
calcActive())">
Sony Sony VAIO VGN-S52B/ S, VAIO PCG-6C1N, VAIO VGC-LA38C akku 8800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BPL2HB
74,95 €
Kuvaus / Sony Sony VAIO VGN-S52B/ S, VAIO PCG-6C1N, VAIO VGC-LA38C akku 8800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-BPL2HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029724 |
| Korvaa | VGP-BPL2 / VGP-BPL2C / VGP-BPS2 / VGP-BPS2A / VGP-BPS2B / VGP-BPS2C |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Mitat | 242.00 x 108.00 x 57.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review