Samsung SSB-P28LS9, SSB-V20CLS/E, SSB-P28LS6/E, SSB-P28LS6, SSB-V20KLS akku 6600 mAh
calcActive())">
Samsung SSB-P28LS9, SSB-V20CLS/E, SSB-P28LS6/E, SSB-P28LS6, SSB-V20KLS akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
P28 XVM 735 P28 XVC 715 P28-GCXVM350 SP28 JUMP P28se MVC 730 P28 XTM 1600 V25 XVM 2660 V25
V25 XVC 2533 V25 XVC 2000c V20 XTC 2000 SP28-V160 SP28-D150 P28 XVM 725 P28 cXVM 340 P28se HVM 730 P28G XTM 1600 P28G-Y03 P28 XTM 1500c II V25 XVC 2800 V20 V25 XVC 2400c II V20 XVC 2400 V20 cXTC 1700 SP28-D155 SP28 P28 XVC 725 P28G-Y04S P28se LVC 340 P28G XTM 1300c P28G V25 XVC 2600c V25 XVC 2200c V20 XVC 2000 SP28-Y160 SP28-D152Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SSB-P28LS9 SSB-V20CLS/E SSB-P28LS6/E SSB-P28LS6 SSB-V20KLS
In stock
- SKU
- CS-SSP28NB
69,95 €
Kuvaus / Samsung SSB-P28LS9, SSB-V20CLS/E, SSB-P28LS6/E, SSB-P28LS6, SSB-V20KLS akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SSP28NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026518 |
| Mitat | 148.50 x 89.00 x 19.40mm |
| Korvaa | SSB-P28LS9 / SSB-V20CLS/E / SSB-P28LS6/E / SSB-P28LS6 / SSB-V20KLS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review