Samsung Series 5 535U3C, Series 5 ChromeBook, XE500C21-A04US akku 8200 mAh
calcActive())">
Samsung Series 5 535U3C, Series 5 ChromeBook, XE500C21-A04US akku 8200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Series 5 535U3C Series 5 ChromeBook XE500C21-A04USTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PLPN4AN AA-PLPN6AN BA43-00306A
In stock
- SKU
- CS-SXE500NB
59,95 €
Kuvaus / Samsung Series 5 535U3C, Series 5 ChromeBook, XE500C21-A04US akku 8200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SXE500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081708 |
| Mitat | 256.24 x 166.38 x 6.79mm |
| Korvaa | AA-PLPN4AN / AA-PLPN6AN / BA43-00306A |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 60.68Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review