Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
calcActive())">
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
Akku sopii mm: Samsung P35 XVM 1600 II, P35, P35-5R2, P30 XVM 1500, P30 XTC 1400, P30-PD4, P30-G98, P30-BY6, P35 XVM 1800, P35 XVM 1600, P35-PRC000, P35-58U, P30 XVC 1400, P30, P30-KCW, P30-FT8, P30-A9Y, P35 XVM 1600 III, P35 XVM 1500, P35-GOC, P35-000, P30 XTM 1700, P30-PRC002, P30-HSJ, P30-CA6, P30-004, P40.
In stock
- SKU
- CS-SSP30HB
99,95 €
Kuvaus / Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SSP30HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012139 |
| Mitat | 270.23 x 49.53 x 21.89mm |
| Korvaa | SSB-P30LS / SSB-P30LS/C / SSB-P30LS/E / SSB-P30LS12/E |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review