Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
calcActive())">
Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
940X3L-K02 ATIV Book 9 Spin ATIV Book 9 Spin 940X3L Notebook 9 900X5L Notebook 9 Spin Notebook 9 Spin 940X3L NP900X5L-K01CN NP900X5L-K02CN NP940X3L-K02CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PBUN4AR
In stock
- SKU
- CS-SNP400NB
82,95 €
35,00 €
Kuvaus / Samsung Notebook 9 Spin, 900X5L akku - 5100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SNP400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127376 |
| Mitat | 222.10 x 102.60 x 5.10 mm |
| Korvaa | AA-PBUN4AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 39.27Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review