Samsung Notebook 9 13.3" akku - 3900 mAh
calcActive())">
Samsung Notebook 9 13.3" akku - 3900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Notebook 9 13.3" NP900X3L NP900X3L-K01 NP900X3L-K01HK NP900X3L-K04 NP900X3L-K06 NP900X3L-K06US NP900X3L-K07 NP900X3L-K07HK NP900X3L-U03 NP900X3L-U03HK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PBUN2LT
In stock
- SKU
- ---CS-SNP913NB---EOL
82,95 €
Kuvaus / Samsung Notebook 9 13.3" akku - 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | ---CS-SNP913NB---EOL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127390 |
| Mitat | 248.20 x 94.30 x 4.50 mm |
| Korvaa | AA-PBUN2LT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900 mAh / 29.64 Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review