Samsung Chromebook 550C, XE550C22, XE550C22-A01US akku 6800 mAh
calcActive())">
Samsung Chromebook 550C, XE550C22, XE550C22-A01US akku 6800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 550C XE550C22 XE550C22-A01USTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PLYN4AN
In stock
- SKU
- CS-SNP550NB
79,95 €
Kuvaus / Samsung Chromebook 550C, XE550C22, XE550C22-A01US akku 6800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SNP550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081746 |
| Mitat | 259.48 x 88.16 x 7.53mm |
| Korvaa | AA-PLYN4AN |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review