Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
calcActive())">
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 2 13.3" XE503C32 XE503C32-K01USTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PLVN2TP
In stock
- SKU
- CS-SXE503NB
69,95 €
Kuvaus / Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SXE503NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095651 |
| Mitat | 270.00 x 124.20 x 3.06mm |
| Korvaa | AA-PLVN2TP / 1588-3366 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 35.72Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review