Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Pro XE700T1A XE700T1CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PLZN4NPHUOM. ei yhteensopiva XE700T1C-G03SE tabletin kanssa!
In stock
- SKU
- CS-SXE700NB
66,95 €
Kuvaus / Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SXE700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080404 |
| Mitat | 264.30 x 113.02 x 6.24mm |
| Korvaa | AA-PLZN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 6540mAh / 49.05Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review