Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
calcActive())">
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
ATIV Book 7 NP740 NP740U3ETämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PBWN4AB BA43-00360A
In stock
- SKU
- CS-SNP740NB
79,95 €
Kuvaus / Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SNP740NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083306 |
| Mitat | 270.08 x 104.22 x 6.69mm |
| Korvaa | AA-PBWN4AB / BA43-00360A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 57Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review