Samsung Ativ Book 6, NP670Z5E, NP670Z5E-X01 akku 3750 mAh
calcActive())">
Samsung Ativ Book 6, NP670Z5E, NP670Z5E-X01 akku 3750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Book 6 NP670Z5E NP670Z5E-X01Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PBVN4NP
In stock
- SKU
- CS-SNP670NB
79,95 €
Kuvaus / Samsung Ativ Book 6, NP670Z5E, NP670Z5E-X01 akku 3750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SNP670NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081739 |
| Mitat | 266.60 x 87.29 x 13.43mm |
| Korvaa | AA-PBVN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 57Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review