Samsung 700T, Series 7, Slate series 7 akku 5400 mAh XE700T1C
calcActive())">
Samsung 700T, Series 7, Slate series 7 akku 5400 mAh XE700T1C
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
700T Series 7 Slate series 7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:AA-PBZN4NPYhteensopiva: XE700T1A , XE700T1C (EI G03SE)
In stock
- SKU
- CS-SNE700NB
79,95 €
Kuvaus / Samsung 700T, Series 7, Slate series 7 akku 5400 mAh XE700T1C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SNE700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083313 |
| Mitat | 256.62 x 105.80 x 6.78mm |
| Korvaa | AA-PBZN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review