Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
calcActive())">
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung minikannettavien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SNC310HB
56,95 €
Kuvaus / Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi minikannettavien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi minikannettavien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-SNC310HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030829 |
| Korvaa | AA-PB0TC4B / AA-PB8NC6W / AA-PB0TC4R / AA-PB0TC4L / AA-PB0TC4M / AA-PB0TC4T / AA-PL0TC6B / AA-PL0TC6B/E / AA-PL0TC6M / AA-PL0TC6M/E / AA-PL0TC6P / AA-PL0TC6R / AA-PL0TC6R/E / AA-PL0TC6T / AA-PL0TC6T/E / AA-PL0TC6W / AA-PL0TC6W/E / AA-PL0TC6Y / AA-PL0TC6L |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 212.66 x 47.65 x 22.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review