Razer kannettavan tietokoneen Blade 14 / Blade 14 (2013) yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade 14 / Blade 14 (2013) yhteensopiva akku 6300mAh
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBlade 14 Blade 14 (2013) Blade 14 (2015) Blade 14 2014 Blade 14 2015 BLADE 14 INCH(128GB) BLADE 14 INCH(2013) BLADE 14 INCH(2015) BLADE 14 INCH(256GB) Blade 14 INCH(512GB) Blade 14(128GB) Blade 14(256GB) Blade 14(512GB) Blade Pro 2014 RZ09-00991101 Razer Blade 14 (2013) Razer Blade 14 (2015) Razer Blade 14(128GB) Razer Blade 14(256GB) Razer Blade 14(512GB) Razer Blade Pro 2014 RZ09-00991101 RZ09-0102 RZ09-01020101 RZ09-01020102 RZ09-01021101 RZ09-01021101-R3U1 RZ09-01021102 RZ09-0102Q102 RZ09-0116 RZ09-01161E30 RZ09-01161E31 RZ09-01161E32-R3U1 RZ09-01161R32 RZ09-01301E20 RZ09-01301E21 RZ09-01301E22 RZ09-01301E41 Rz09-01302e21 RZ09-01302E22 RZ09-01953E52-R3U1 RZ9-01021101-R3UKorvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakutRZ09-0102
In stock
- SKU
- CS-RZB141NB
62,95 €
Kuvaus / Razer kannettavan tietokoneen Blade 14 / Blade 14 (2013) yhteensopiva akku 6300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-RZB141NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152767 |
| Korvaa | RZ09-0102 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 69.93Wh |
| Mitat | 345.00 x 81.35 x 9.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review