Razer kannettavan tietokoneen 2018 Blade Stealth / Blade Stealth 13 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen 2018 Blade Stealth / Blade Stealth 13 yhteensopiva akku 3600mAh
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit2018 Blade Stealth Blade Stealth 13 Blade Stealth 13 2020 Blade Stealth 13 GTX Edition Blade Stealth 2018 Blade Stealth 2019 Blade Stealth i7-8565UKorvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut3ICP6/59/84 RC30-0281
In stock
- SKU
- CS-RZB700NB
86,95 €
Kuvaus / Razer kannettavan tietokoneen 2018 Blade Stealth / Blade Stealth 13 yhteensopiva akku 3600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-RZB700NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157953 |
| Korvaa | RC30-0281 / 3ICP6/59/84 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.58Wh |
| Mitat | 289.60 x 78.12 x 6.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review