Razer Blade Stealth 2016 RZ09-01962W, Blade Stealth 2016 V2, Blade Stealth 2017 i7-7500U akku 4550mAh
calcActive())">
Razer Blade Stealth 2016 RZ09-01962W, Blade Stealth 2016 V2, Blade Stealth 2017 i7-7500U akku 4550mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Razer kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-RBS200NB
132,95 €
Kuvaus / Razer Blade Stealth 2016 RZ09-01962W, Blade Stealth 2016 V2, Blade Stealth 2017 i7-7500U akku 4550mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-RBS200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145158 |
| Korvaa | RC30-0196 / 3ICP4/92/80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 51.87Wh |
| Mitat | 296.90 x 98.26 x 4.80mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review