Razer Blade 15 2018 akku 5200mAh
calcActive())">
Razer Blade 15 2018 akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Razer kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-RZB150NB
89,95 €
64,95 €
Kuvaus / Razer Blade 15 2018 akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-RZB150NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157946 |
| Korvaa | RC30-0248 / 4ICP4/55/162 / 4ICP4/56/162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 80.08Wh |
| Mitat | 351.50 x 67.80 x 9.60mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review