Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
ToughBook CF-29 ToughBook CF-29A ToughBook CF-29E ToughBookCF-29FC1AXS ToughBookCF-29FC9AXS ToughBook CF-29JC1AXS ToughBook CF-29JC9AXS ToughBook CF-29LW1AXS CF-51 ToughBook CF-52 ToughBook CF-52CCABXBM ToughBook CF-52EW1AAS ToughBook CF-52EW1AJS ToughBook CF-52MW1ADS ToughBook CF-52MW1APS Toughbook-51 ToughBook-52 ToughBook CF-29 ToughBook CF-51 ToughBook CF-52 ToughBook CF29 ToughBook CF51 ToughBook CF52 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:CF-VZSU29 CF-VZSU29AU CF-VZSU29U CF-VZSU29ASU 6140-01-540-6513 CF-VZSU29A
In stock
- SKU
- CS-CRF5NB
69,95 €
59,95 €
Kuvaus / Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-CRF5NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028215 |
| Mitat | 164.40 x 76.60 x 20.60mm |
| Korvaa | CF-VZSU29 / CF-VZSU29AU / CF-VZSU29U / CF-VZSU29ASU / 6140-01-540-6513 / CF-VZSU29A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review