Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 / Toughbook CF-C2 MK1 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 / Toughbook CF-C2 MK1 yhteensopiva akku 6400mAh
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitToughbook CF-C2 Toughbook CF-C2 MK1Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakutCF-VZSU80U CF-VZSU82U CF-VZSU83U
In stock
- SKU
- CS-CRF200NB
91,95 €
Kuvaus / Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 / Toughbook CF-C2 MK1 yhteensopiva akku 6400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
More Information
| SKU | CS-CRF200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150800 |
| Korvaa | CF-VZSU80U / CF-VZSU82U / CF-VZSU83U |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 69.12Wh |
| Mitat | 192.80 x 71.00 x 22.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review