Panasonic kannettavan tietokoneen CF-XZ6 / CF-XZ62 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-XZ6 / CF-XZ62 yhteensopiva akku 3500mAh
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCF-XZ6 CF-XZ62 CF-XZ62DCQR CF-XZ62FKQR CF-XZ67 CF-XZ68 CF-XZ6BDAPR CF-XZ6BDBQR CF-XZ6BFYQR CF-XZ6C CF-XZ6CDCQR CF-XZ6CFKQR CF-XZ6D CF-XZ6DDAPR CF-XZ6DFKQR CF-XZ6E CF-XZ6F CF-XZ6HDAPR CF-XZ6HDBQR CF-XZ6HFAQR CF-XZ6HFBQR CF-XZ6K CF-XZ6KDCQR CF-XZ6KFKQR CF-XZ6L CF-XZ6LDAPR CF-XZ6LDCQR CF-XZ6LFKQR CF-XZ6PDAPR CF-XZ6PDCQR CF-XZ6PFKQR CF-XZ6RD3VS CF-XZ6RD4VS CF-XZ6RD6VS CF-XZ6RF5VS CF-XZ6RF7VS CF-XZ6SF8VS CF-XZ6T CF-XZ6U Toughbook CF-XZ6Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut2-424866S2-B01
In stock
- SKU
- CS-PNZ620NB
121,95 €
Kuvaus / Panasonic kannettavan tietokoneen CF-XZ6 / CF-XZ62 yhteensopiva akku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
More Information
| SKU | CS-PNZ620NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210603 |
| Korvaa | 2-424866S2-B01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 26.6Wh |
| Mitat | 155.80 x 134.40 x 5.90mm |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
Write Your Own Review