Packard Bell Easynote LM81, Easynote LM82, Easynote LM83 akku 8800 mAh
calcActive())">
Packard Bell Easynote LM81, Easynote LM82, Easynote LM83 akku 8800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Packard Bell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Easynote LM81 Easynote LM82 Easynote LM83Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Packard Bell alkuperäisakut:31CR19/652 31CR19/66-2 AK.006BT.075
In stock
- SKU
- CS-AC4551DB
59,95 €
Kuvaus / Packard Bell Easynote LM81, Easynote LM82, Easynote LM83 akku 8800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AC4551DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073024 |
| Mitat | 269.80 x 54.40 x 42.00mm |
| Korvaa | 31CR19/652, 31CR19/66-2, AK.006BT.075 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review