MSI GT660 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
MSI GT660 akku 6600 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
GX780R GX780R-i548LW7P GX780R-024CS GX780DX GX780 GX780-013US GX780-011US GX680R GX680R-i748LW7P GX680R-i548LW7P GX680 GX680-245US GX680-204JP GX660R GX660R-i7488LW7P GX660R-i7468LW7P GX660R-i54510Q GX660R-474UK GX660R-284UK GX660R-075FR GX660R-060US GX660DXR GX660DX GX660D GX660 GX660-495XPL GX660-266NE GX660-262IT GX660-260US GX660-253EU GX660-251BE GX660-249NL GX660-076EU GX660-053US GX660-0523US GT780R GT780R-221US GT780R-014US GT780R-012US GT780R-012BT GT780DXR GT780DX GT780D GT780 GT780-221US GT780-051AU GT760R GT760 GT683R GT683R-242US GT683DXR GT683DX GT683 GT683-441AU GT683-279au GT683-278au GT683-246US GT680R GT680R-008US GT680DXR GT680DXR GT680DX GT680 GT680-057AU GT680-055AU GT680-037UK GT680-035UK GT670 GT663R GT663R-i7468BLW7P GT663 GT663-626XID GT663-437BE GT663-436NL GT663-417CS GT663-415NE GT663-004 GT660R GT660R-494US GT660R-205NL GT660R-004US GT660R-004 GT660R-003 GT660 GT660-i7-740QM GT660-448PL GT660-004CA GT660-003US E6603Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI alkuperäisakut:BTY-M6D
In stock
- SKU
- CS-MSE660HB
79,95 €
Kuvaus / MSI GT660 akku 6600 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MSE660HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062271 |
| Mitat | 171.45 x 83.81 x 25.02mm |
| Korvaa | BTY-M6D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review