Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD95500 MD95292 RAM2010 RIM2000 MD95211 MD95292 ARIMA A0730 W812-UITämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:LI4403A 40010871 W81148LA
In stock
- SKU
- CS-MD95500NB
69,95 €
Kuvaus / Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MD95500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035626 |
| Mitat | 155.13 x 91.31 x 20.58mm |
| Korvaa | LI4403A / 40010871 / W81148LA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review