Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya P6633 Akoya E6221 Akoya E7219 Akoya P7621 MD97958 MD97744 MD97768 MD97874 MD97886 MD97889 X6815 MSI A6400 CX640Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:A32-A15 A41-A15 A42-A15 A42-H36
In stock
- SKU
- CS-MD9776NB
59,95 €
Kuvaus / Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9776NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072782 |
| Mitat | 274.41 x 51.77 x 21.20mm |
| Korvaa | A32-A15 / A41-A15 / A42-A15 / A42-H36 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review