Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya Mini E1311 Akoya Mini E1312 Akoya Mini E1315 MD97107 MD97295 MD97164 MD97125 MD97127 MD97690 MD971017 MD97411 MD97663 MD97842 MD97931 MD97982 Akoya E6313 Akoya P6512 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:BTY-S14 BTY-S15 40029150 40029231 40029683 E2MS110K2002 E2MS110W2002 E2MS115K2002
In stock
- SKU
- CS-MSX400NB
53,95 €
Kuvaus / Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MSX400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059370 |
| Mitat | 204.00 x 51.00 x 21.50mm |
| Korvaa | BTY-S14 / BTY-S15 / 40029150 / 40029231 / 40029683 / E2MS110K2002 / E2MS110W2002 / E2MS115K2002 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review